Kosze żeliwno-drewniane


KOSZE MIEJSKIE I PARKOWE

W naszym sklepie znajdziecie różnego rodzaju kosze miejskie. Są to kosze miejskie, kosze parkowe, a także kosze na psie odchody. Stanowią one niezbędny element infrastruktury miejskiej. Kosze parkowe znajdą swoje miejsce we wszystkich parkach, skwerach, a także przy ulicach i chodnikach. Wykonane przez nas kosze są estetyczne - wpasują się w każde miejsce. Kosze miejskie są także praktyczne, a ich umiejscowienie w różnych miejscach miasta przyczynia się do zapobiegania śmiecenia.

Oferujemy kosze miejskie różnego rodzaju. Wykonywane przez nas kosze na śmieci są nowoczesne i estetyczne. Możemy je podzielić na kosze stalowe, kosze stalowo-drewniane, ze stali nierdzewnej, a także żeliwne. Wykonujemy także kosze miejskie, które pozwalają na segregację śmieci. Każdy rodzaj kosza można swobodnie dopasować do miejsca, w którym będzie postawiony. Produkowane przez nas kosze miejskie pozwalają na spersonalizowanie wygądu. Do wyboru są różne kolory drewna, a także kolory elementów stalowych koszy.

 

Jaki kosz parkowy wybrać?

W naszym sklepie znajdziecie całą gamę różnorodnych koszy parkowych oraz miejskich. Każdy znajdzie odpowiadający mu produkt. W naszym asortymencie znajdują się tradycyjne kosze prakowe wykonane z drewna, które świetnie sprawdzą się w uroczych alejkach parku, a także nowoczesne modele, które będą znakomicie wyglądały np. w galeriach handlowych.

Kosz uliczny z daszkiem

Kosze miejskie oraz parkowe mogą być wyposażone również w daszek. Takie zadaszenie zapobiega przed nagromadzeniem się wody np. podczas ulew. Takie modele również znajdziecie w naszym sklepie. Jesteśmy również otwarci na propozycje naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy.