Ławki aluminiowo-drewniane


ŁAWKA PARKOWA

Ławka parkowa to nieodłączny element parków, ogrodów, czy też miejsc wypoczynkowych.

Oferujemy różnego rodzaju ławki. Są to krzesła i siedziska, które mogą znaleźć zastosowanie np. na różnych dworcach, czy też poczekalniach znajdujących się na świeżym powietrzu. Projektujemy także ławki przeznaczone dla różnych osób. Takim rodzajem ławki parkowej może być ławka młodzieżowa, a także ławka parkowa z miejscem na wózek inwalidzki. Ławki parkowe występują w różnych rodzajach: są to ławki drewniane, żeliwno-drewniane, stalowe, aluminiowe i inne. Każda ławka parkowa dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych. Produkowane przez nas ławki parkowe mają niezwykły design, który z pewnością będzie wyróżniał się w każdym miejscu. 

Z czego wykonane są ławki parkowe?

Ławki parkowe i miejskie wykonujemy z najwyższej jakości materiałów. Posiadamy w ofercie ławki drewniane, które świetnie nadadzą się do miejsc takich jak kościoły i pomieszczenia zamknięte. Wykonujemy ławki ze stali nierdzewnej, które są praktycznie niezniszczalne. Do najpopularniejszych ławek parkowych należą ławki wykonane z połączenia stali oraz drewna. Obydwa materiały użyte do ich produkcji są odpowiednio zabezpieczone. Drewno malowane jest lakierem wodnym, a stal jest ocynkowana i malowana proszkowo.

Personalizowane ławki parkowe

Jako producent ławek parkowych i miejskich możemy tworzyć indywidualne projekty, a także modyfikować naszą gamę produktów. Podstawowe modyfikacje, które może wybrać Klient to kolor lakieru, dzięki któremu ławka może nabrać odpowiedniego wyglądu. Klient może również wybrać rodzaj drewna używanego do produkcji mebla. Elementy stalowe, które są używane przy produkcji ławek są malowane proszkowo - wybór ich koloru również należy do Klienta.

Producent ławek parkowych i miejskich - IG-DrewBud

Jako producent ławek miejskich specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji mebli miejskich. Wysoka jakość produktów i indywidualne podejście do Klienta to jedne z najważniejszych cech, które nas wyróżniają.Dzięki temu kupujący otrzymują meble miejskie wykonane z materiałów o wysokiej jakości, z dbałością o detale wykonania.

Ławki miejskie na zamówienie

Realizujemy różne zamówienia indywidualne. Wspólnie z klientem ustalamy się kolorystykę, styl, rozmiar i kształt mebli, aby idealnie dopasować je do danego miejsca i jego charakteru. Producent ławek miejskich i parkowych oferuje również projektowanie mebli na zamówienie, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnych mebli miejskich.

Kupując ławki miejskie i parkowe u producenta, klient zyskuje pewność, że otrzymuje produkt wykonany z najlepszych materiałów, spełniający wymagania jakościowe i estetyczne. Producent ławek miejskich i parkowych IG-DrewBud zapewnia również fachowe doradztwo, co pozwala na dokonanie najlepszego wyboru mebli miejskich do konkretnego miejsca.