Blokady parkingowe


BLOKADY PARKINGOWE

Blokady parkingowe zapewniają bezpieczeństwo danego miejsca parkingowego i uniemożliwiają wjazd na dany teren nieupoważnionym pojazdom. Na rynku występuje wiele modeli blokad parkingowych. Szczególnie przydają się one w najbardziej obleganych zurbanizowanych miejscach, gdzie natężenie ruchu jest bardzo duże. 

Produkujemy wysokiej jakości blokady parkingowe ze stali. Występują one w różnych odmianach i rozmiarach. W naszym sklepie znajdziecie słupki parkingowe, blokady parkingowe typu U, blokady zamykane na kłódkę, blokady parkingowe składane i inne. Blokady parkingowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, są niezwykle wytrzymałe. Mają solidną i ergonomiczną konstrukcję. Cechuje je łatwość w montażu, a także szybka obsługa. Blokady parkingowe są ocynkowane, co zapewnia im estetyczny wygląd na długi czas. 

Blokady parkingowe na kłódkę

Blokady parkingowe na kłódkę są wyjątkowo łatwe w użyciu. Po zakończeniu parkowania, wystarczy jedynie zamknąć kłódkę, co uniemożliwi przesunięcie blokady i zajęcie miejsca przez nieuprawnione osoby. Blokady tego typu są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika.

Blokady parkingowe na kłódkę są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe, co pozwala na ich użytkowanie przez długi czas. Są one wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, dzięki czemu są odporne na korozję i uszkodzenia.

O czym musisz pamiętać montując blokadę parkingową?

Żeby zamontować blokadę na własnym prywatnym terenie to możemy to zrobić bez żadnego pozwolenia. Z inna sytuacją mamy do czynienia, gdy nasze miejsce parkingowe jest wykupione, a mimo tego jest ciągle zajęte i to nie przez nas. Wtedy rozwiązaniem jest blokada parkingowa. Żeby ją jednak zamocować należy uzyskać pozwolenie od właściciela danego placu. Jeżeli takiego zezwolenia nie dostaniemy to zarządca tego terenu może bez żadnych konsekwencji zdjąć taką blokadę. By uniknąć nieprzyjemnych sytuacji pozwolenia najlepiej sporządzać na piśmie.