Ławki


ŁAWKA PARKOWA

Ławka parkowa to nieodłączny element parków, ogrodów, czy też miejsc wypoczynkowych.

Oferujemy różnego rodzaju ławki. Są to krzesła i siedziska, które mogą znaleźć zastosowanie np. na różnych dworcach, czy też poczekalniach znajdujących się na świeżym powietrzu. Projektujemy także ławki przeznaczone dla różnych osób. Takim rodzajem ławki parkowej może być ławka młodzieżowa, a także ławka parkowa z miejscem na wózek inwalidzki. Ławki parkowe występują w różnych rodzajach: są to ławki drewniane, żeliwno-drewniane, stalowe, aluminiowe i inne. Każda ławka parkowa dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych. Produkowane przez nas ławki parkowe mają niezwykły design, który z pewnością będzie wyróżniał się w każdym miejscu. 

Z czego wykonane są ławki parkowe?

Ławki parkowe i miejskie wykonujemy z najwyższej jakości materiałów. Posiadamy w ofercie ławki drewniane, które świetnie nadadzą się do miejsc takich jak kościoły i pomieszczenia zamknięte. Wykonujemy ławki ze stali nierdzewnej, które są praktycznie niezniszczalne. Do najpopularniejszych ławek parkowych należą ławki wykonane z połączenia stali oraz drewna. Obydwa materiały użyte do ich produkcji są odpowiednio zabezpieczone. Drewno malowane jest lakierem wodnym, a stal jest ocynkowana i malowana proszkowo.

Personalizowane ławki parkowe

Jako producent ławek parkowych i miejskich możemy tworzyć indywidualne projekty, a także modyfikować naszą gamę produktów. Podstawowe modyfikacje, które może wybrać Klient to kolor lakieru, dzięki któremu ławka może nabrać odpowiedniego wyglądu. Klient może również wybrać rodzaj drewna używanego do produkcji mebla. Elementy stalowe, które są używane przy produkcji ławek są malowane proszkowo - wybór ich koloru również należy do Klienta.