Komplety ogrodowe


Komplety ogrodowe

W naszym sklepie znajdziecie różne produkty z zakresu wyposażenia ogrodów. Są to różne komplety ogrodowe oraz stoliki do gier - np. stoliki szachowe. Na komplet mebli ogrodowych składają się różne ławki ogrodowe oraz stoliki. Takie wyposażenie ogrodu stanowi znakomite miejsce do spędzania czasu podczas ciepłych dni w roku. Komplety ogrodowe możemy postawić zarówno w naszym ogrodzie, jak i np. na tarasie.

Posiadamy komplety ogrodowe dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, a także w różnych rozmiarach. W naszym sklepie możesz spersonalizować swój komplet ogrodowy. Możesz wybrać długość stołu, kolor lakieru, a także kolor elementów stalowych, z jakich będzie wykonany komplet. Produkowane przez nas komplety ogrodowe są solidne, wytrzymałe. Będą stanowiły świetnie miejsce wypoczynkowe.

 

Drewniane komplety ogrodowe

W naszym sklepie zajmujemy się głównie produkcją drewnianych kompletów ogrodowych. Mają one klasyczny i tradycyjny wygląd, który spodoba się każdemu. Z racji tego, że zestawy wykonane są z drewna muszą one zostać odpowiednio zabezpieczone. Każdy komplet ogrodowy jest chroniony przez lakier wodny (dwie warstwy). Wybór koloru lakieru należy do Państwa. Pozwala to na nadanie kompletowi indywidualnego wyglądu. Dzięki temu dopasuje się on w każde miejsce. Elementy wykonane ze stali są zabezpieczane podkładem cynkowym, a także malowaniem proszkowym.

Jaki komplet ogrodowy wybrać?

Na rynku znajdziemy wiele rodzajów kompletów ogrodowych. Modne są teraz komplety wykonane z rattanu. Zestawy takie są jednak narażone na blaknięcie, a gdy tak się stanie ciężko jest je przywrócić do doskonałego stanu. W przypadku tradycyjnych drewnianych kompletów ogrodowych trawłość może być dłuższa. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom wytrzymują one długie lata. Wysłużone meble mogą jednak wymagać renowacji. Nie jest to trudne do zrobienia. Można odnowić i dać im drugie życie, a także nadać im nowy wygląd.