Stojaki stalowo-drewniane


Stojak rowerowy miejski stalowo-drewniany

Miejskie stojaki na rowery to częsty widok w dużych miastach i miasteczkach. Poruszający się tym środkiem transportu mieszkańcy bardzo często korzystają ze specjalnych stojaków do przechowywania swoich rowerów. Stojaki rowerowe postawione w miejskiej przestrzeni to świetne udogodnienie i coraz częszczy widok w parkach, przy galeriach, deptakach czy nawet obok przystanków.

Solidny stojak rowerowy stalowo-drewniany charakteryzuje się dużą wytrzymałością i stabilną konstrukcją. Odporny na negatywne czynniki atmosferyczne oraz użyteczny dla rowerzystów sprawia, że jest ważnym elementem w miejskiej architekturze. Stojak rowerowy może być przytwierdzony do podłoża albo zabetonowany, by utrzymać stabilność i być bezpiecznym w użytkowaniu. 

Stalowo-drewniane stojaki na rower od producenta

W IG-DrewBud projektujemy i tworzymy stojaki rowerowe, które są nie tylko funkcjonalne i mają ciekawy, nowoczesny design. Nasze stojaki stalowo-drewniane są produkowane z najwyższej jakości materiałów, charakteryzując się jednocześnie znakomitą trwałością i użytecznością.

Nasze ceny są konkurencyjne, a fachowe doradztwo zawsze na wyciągnięcie ręki – doradzamy i pomagamy wybrać najlepszą ofertę.